ברוכים הבאים ל- www.ayurveda.org.il , האתר הישראלי לרפואה הודית ("האתר").

שמירה על פרטיות

אנו שומרים על פרטיותכם. אם תזינו את פרטיכם לאתר, פרטים אלו ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. כמו כן, אם נרשמתם לרשימת התפוצה שלנו, נשלח לכם הודעות מהאתר שלנו בלבד. מעולם לא נמסור את כתובת הדואר שלכם לאף גורם אחר. בכל עת עומדת לכם הזכות להימחק מרשימת התפוצה של האתר, באמצעות קישור מההודעות שתישלחנה אליכם.

שימושכם באתר כפוף לקבלתכם המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן:

בכל מקרה המידע והתכנים באתר אינם מהווים בשום דרך כלשהי המלצות למתן או טיפול רפואי זה או אחר, לשימוש במוצר כלשהו ו/או מוצר רפואי או תרופה כלשהי, עצה רפואית, או חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו והמידע שבו יעשו על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים באתר.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה רפואית מסויימת או דיעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים בתחומי הרפואה, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

בעת מקרה חירום רפואי אין להסתמך על עיצה באתר, אלא יש לפנות לרופא או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים רבים, שיהוי בפניה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני.

אחריות

יוצרי ומפעילי האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, של שימוש במידע או בשירותים שימצאו באתר או שיעשו שימוש כלשהו באמצעותו. יש לזכור תמיד, כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, ו/או אבחון, ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או נטילת חומר זה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא ותחת פיקוח.

זכויות קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר שייכות לאתר ובעליו בלבד והן כוללות בין היתר, את כל המידע המתפרסם באתר, העיצוב, קוד התכנות והמחשב המפעילים את האתר, קבצי טקסט, גרפיקה ומולטימדיה המצויים באתר ועוד . אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת האתר מראש ובכתב.


אנא זכרו, כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או נטילת חומר זה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא ותחת פיקוחו .

 
התכנים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לקרוא את תנאי השימוש באתר.

מי אנחנו | צור קשר | תנאי השימוש באתר | מפת האתר

© האתר הישראלי לרפואה הודית, כל הזכויות שמורות.